Rodomi visi rezultatai: 15

Avižiniai Sausainiai su Avietėmis ir Mėlynėmis, Nairn’s (Be Gliuteno)

3.19
Sausainiai su Avietėmis ir Mėlynėmis BE Gliuteno (Gluten free). Mėgstantiems uogas, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be gliuteno ir dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 64kcal.

Avižiniai Sausainiai su Kokosu ir Chia, Nairn’s

3.19
Sausainiai su Kokosu ir Chia, Nairn's. Mėgstantiems geriausią skonį, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 64kcal. Pakuotės svoris - 200g

Avižiniai Sausainiai su Obuoliais ir Cinamonu, Nairn’s (Be Gliuteno)

3.19
Sausainiai su Obuoliais ir Cinamonu BE Gliuteno (Gluten free). Mėgstantiems išskirtinius sausainius, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be gliuteno ir dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 63kcal. Pakuotės svoris - 160g.

Avižiniai Sausainiai su Šokoladu ir Kokosu, Nairn’s (Be Gliuteno)

3.19
Sausainiai su Juoduoju Šokoladu ir Kokosu BE Gliuteno (Gluten free). Mėgstantiems išskirtinius sausainius, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be gliuteno ir dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 64kcal. Pakuotės svoris - 160g.

Avižiniai Sausainiai su Šokoladu, Nairn’s

3.19
Sausainiai su Šokoladu, Nairn's. Mėgstantiems šokoladą, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 45kcal. Pakuotės svoris - 200g.

Avižiniai Sausainiai su Šokoladu, Nairn’s (Be Gliuteno)

3.19
Sausainiai su Šokoladu BE Gliuteno (Gluten free). Mėgstantiems šokoladą, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be gliuteno ir dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 45kcal. Pakuotės svoris - 160g.

Avižiniai Sausainiai su Uogomis, Nairn’s

3.19
Sausainiai su Uogomis, Nairn's. Mėgstantiems skaniausius sausainius, ar gali būti kas geriau? Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 45kcal. Pakuotės svoris - 200g.

Avižiniai Sausainiai su Vaisiais, Nairn’s (Be Gliuteno)

3.19
Sausainiai su Vaisiais BE Gliuteno (Gluten free). Tokie skanūs, niekada nepagalvotumėte, kad jie dar ir sveikuoliški. Be gliuteno ir dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų. Svarbiausia pabrėžti, jog viename sausainyje tik 46kcal. Pakuotės svoris - 160g.

Duonelės su Rozmarinu, Nairn’s (Be Gliuteno)

3.69
Duonelės sumuštiniams bei užtepėlėms, anksčiau buvo gaminami su medumi, tačiau dabar medus pakeistas į ryžių sirupą, todėl puikiai tinka Veganams. Ingridientai: Pilno grūdo avižos be glitimo (75%), tapijokos krakmolas, palmių vaisių aliejus, kukurūzų krakmolas, svogūnas (2.5%), rudųjų ryžių sirupas, rozmarinas (2%), jūros druska (2%). Produktas tinkamas veganams.

Granola

3.79
Granola – tai avižų pagrindo produktas su įvairais natūraliais priedais. Dar nežinote kas gali būti maistingiausia Jūsų maisto racione? Turime Jums paruošę išskirtinį produktą – Granolą. Mūsų gaminama Granola gali pasigirti ne tik gerais žmonių atsiliepimais apie skonį, bet ir rekomendacijomis.

DAUG SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ

  • Gardu su jogurtu, kefyru, pienu, raugintomis pasukomis ar vaisių sultimis;
  • Puikus pagardas avižinei košei;
  • Lengvas užkandis išalkus;
  • Pabarstykite ant šviežių vaisų, ledų, mėgstamo deserto.

Lavašas

0.89
Mūsų kepykloje lavašai kepami specialia, jiems gaminti skirta pramonine technologine linija. Siūlome kelių rūšių lavašą, todėl Jūsų maistas bus dar gardesnis. Gaminio išmatavimai: netto masė 190 g, Ilgis 62 cm, plotis 37 cm, aukštis 0,1-0,2 cm. Sudedamųjų dalių ženklinimas etiketėje. Maistingumo deklaracija, 100g produkto: 1191 kJ/284 kcal, riebalai 5,21g, angliavandeniai 53g, cukraus 0,36g, baltymai 7,6g, druska 1,43g, sočiųjų riebalų rūgščių 0,62g.

Protein Granola su anakardžių ir migdolų riešutais

3.99
Protein Granola – tai avižų pagrindo baltyminis produktas su natūraliais priedais. Dar nežinote kas gali būti maistingiausia Jūsų maisto racione? Turime Jums paruošę išskirtinį produktą – Protein Granolą. Mūsų gaminama Granola gali pasigirti ne tik gerais žmonių atsiliepimais apie skonį, bet ir rekomendacijomis.

PRIVALUMAI

✔ 21g. Baltymų porcijoje; ✔ Be pridėtinio cukraus; ✔ Daug skaidulinių medžiagų; ✔ Pilno grūdo produktas; ✔ Be dirbtinių saldiklių

Sausainiai “Smėlio Juosta” (gaminame patys)

2.99
Sausainiai Smėlio Juosta. Tai sausainiai, ypač pamėgti Lietuvoje. Tai pailgos formos, saldūs ir minkšos sudėties sausainiai su įdaru. Kiekis 500g.

Sausainiai Florentinai (gaminame patys)

4.89
Sausainiai Florentinai.  Tai sausainiai, gimę Prancūzijoje, mėgstami visoje Europoje, tai saldaus, traškaus skonio skanėstai. Taip pat gaminame Florentinų sausainius, produktą gausite šviežią, galimai ir užsakymo dienos gamybos. Sudetyje gausu moliūgų sėklų, sezamo sėklų, linų sėmenų, saulėgrąžų, riešutų ir kt. Kiekis 400g.

Tortilija

1.79
Tortilija – tai visame pasaulyje paplitusi plona, neraugintos tešlos duona, naudojama įvairiems užkandžiams. (Gaminame nuo 2016m.) 100 g produkto maistinė ir energinė vertė: energinė vertė 1127 kJ/269 kcal, riebalai 1,38 g (iš kurių 0,2 g sočiųjų riebalų rūgščių), angliavandeniai 57 g (iš kurių 0,3 cukrų), baltymai 8,2 g, druska 1,15g. Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kai +25 C temparatūroje.